" Менің анам тамаша"

"Қарағаш орта мектебі" КММ "Балбөбек" шағын орталығында 8 наурыз мерекесіне орай " Менің анам тамаша" атты (Аналар сайысы) өткізілді. Халқымыздың салт - дәстүрі, әдет ғұрыптары жайлы білімдерін дамыту, ата - ана шығармашылығынан ұштау. Балабақша мен ата - ана бірлігін нығайту жәнеде балаларды мейірмділікке, аналардың өлшеусіз еңбегін бағалай білуге, сүйіспеншілік ті арттыруға, үлкенге ізет, кішіге үлгі бола білуге үйрету. Бала бойына ізгілік инабаттылық, биязылық сыйақты қазақ қызына тән жақсы қасиеттерді ата- аналар белсенді қатысып өнерлерін көрсетті.